Zło dobrem zwyciężaj!

Z okazji liturgicznego wspomnienia bł. ks. Jerzego Popiełuszki, młodzież naszej parafii przygotowała spektakl słowno muzyczny odnoszący się do postaci żoliborskiego księdza. Poruszane wątki odnosiły się również do tego, w jaki sposób ks. Jerzego traktował Jan Paweł II. Wspomnienie liturgiczne papieża-Polaka będziemy bowiem obchodzili w najbliższą sobotę. Osoby, które 19 października po wieczornej Mszy zdecydowały się pozostać w kościele obejrzały prezentację multimedialną oraz krótki filmik o życiu księdza Jerzego. Całości towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu ks. Zbyszka. Modlitewne czuwanie wieńczył apel Jasnogórski. Uczestnicy spotkania dostali pamiątkowe zakładki ze słowami ks. Popiełuszki oraz obrazki beatyfikacyjne Jana Pawła II. Rozdawana była także okolicznościowa gazeta „Chrystus i Ty”. Niebawem fotorelacja

Anna Gacek

Leave a Reply