ZMIANY PERSONALNE W NASZEJ PARAFII

Decyzją Księdza Prymasa, z dniem 1 lipca ks. Mikołaj zakończy posługę w naszej parafii i podejmie obowiązki wikariusza w parafii św. Mikołaja w Skokach.

Jednocześnie informujemy, że od 1 lipca posługę w naszej wspólnocie parafialnej jako wikariusz rozpocznie ks. Tomasz Mrug.