Zjazd Jolant w Gnieźnie
Wszystkie panie i dziewczęta noszące imię Jolanta, Jola lub Jolka są serdecznie zaproszone na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia i bł. Jolenty w Gnieźnie. Będzie to czas wspólnej modlitwy, poznawania duchowego dziedzictwa bł. Jolenty.
Program spotkania:
- 14.00 – rejestracja uczestniczek na krużgankach klasztornych (kawa i słodki poczęstunek)
- 15.00 – powitanie uczestniczek
- 15.10 – konferencja o bł. Jolencie
- 15.20 – prelekcja „Skąd się wzięło twoje imię?”
- 16.00 – Msza Święta w intencji wszystkich Jolant
- 17.00 – wspólne zdjęcie uczestniczek
- 17.30 – biesiada i spotkanie integracyjne
- 19.15 – spektakl „JOLENTA”
Na uczestniczki czekają pamiątkowe upominki, niespodzianki oraz wyróżnienia dla najmłodszej i najstarszej Jolanty.
Zapisy przyjmowane są do 31 maja pod adresem: kontakt@jolenta.franciszkanie.pl. Ofiara organizacyjna wynosi 35 zł i przeznaczona jest na pokrycie kosztów przygotowania wydarzenia.
Serdecznie zachęcamy wszystkie Jolanty, Jole i Jolki do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu pod patronatem błogosławionej Jolenty.

