Zaproszenie na pątniczy szlak

KIM JEST TA?

Wczoraj gościliśmy w naszej społeczności pielgrzymów z grupy CZERWONEJ, wraz z przewodnikiem ks. Krzysztofem Szkopkiem oraz ks. Adamem Piechowiakiem. Msza Święta koncelebrowana przez ks. Krzysztofa i ks. Adama została odprawiona o godz. 20:00. W słowie skierowanym do zgromadzonych ksiądz Adam zachęcał do udziału w pielgrzymce, oraz do zaufania i zawierzenia wszystkich spraw Matce Bożej.
Eucharystia była odprawiana w intencji wszystkich pielgrzymów, zwłaszcza tych z naszej parafii, którzy 28 lipca podejmą trud pieszej wędrówki na Jasną Górę – do Matki. Niech pielgrzymka będzie dla nich czasem umacniania wiary i spotkania z Bogiem. Niech Maryja towarzyszy im na pątniczym szlaku, podczas modlitwy, w chwilach radości, oraz smutku związanego z trudem pieszego pielgrzymowania.