Zaproszenie na kiermasze świąteczne w WTZ Kłecko

Olimpiada 007 (1)

Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej w Kłecku

zaprasza serdecznie do zakupu prac rękodzielniczych o tematyce wielkanocnej i okolicznościowej, wykonywanych ciekawymi metodami artystycznymi i zdobienniczymi (qiling, decupage, elementy dekoracji z drewna, ceramiki i filcu oraz metoda spękań).

Okazją do zobaczenia i zakupu prac będą kiermasze, które odbędą się:

  • 19 marca br. w godz. 10.00 – 13.00 w holu Urzędu Miejskiego w Gnieźnie
  • 23 marca br. w godz. 10.00 – 13.00 na terenie Urzędu Gminy Kiszkowo
  • 26 marca br. w godz. 10.00 – 13.00 na terenie Urzędu Gminy Mieleszyn
  • 31 marca br. w godz. 10.00 – 13.00 na terenie Urzędu Miejskiego Gminy Kłecko

Wszystkie prace można zobaczyć i zakupić w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kłecku przy ul. Targowej 6, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00.

Dochód ze sprzedaży produktów wykonanych przez uczestników Warsztatu w ramach realizowanego procesu rehabilitacji przeznacza się w porozumieniu z nimi na pokrycie wydatków związanych z integracją społeczną § 10 pkt. 2 Rozporządzenia Ministra Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2014 roku w sprawie warsztatów terapii zajęciowej.

Leave a Reply