Zakończenie roku w Świetlicy i wyjazd do Kalisza

Dnia 13 czerwca w 19 rocznice beatyfikacji bł. Edmunda Bojanowskiego rozległo się wielkie dziękczynienie za kończący się rok szkolny w świetlicy. Na uroczystej Mszy Św. której przewodniczył Ks. Proboszcz Mirosław Kędzierski dzieci PROMYKI DOBRA dziękowały za dobro, z którego korzystały przez cały rok od różnych osób, z różnych stron. Objęły swoja modlitwą całą parafie i dobrodziejów. Nie zabrakło wspólnej radości przy stole. Zwieńczeniem roku była 16 czerwca pielgrzymka do NARODOWEGO KALISKIEGO SANKTUARIUM ŚWIĘTEGO JÓZEFA w Nadzwyczajnym Roku Świętego Józefa połączona z odpustem zupełnym. Cieszymy się, że gromadka parafian pielgrzymowała również z nami . Odwiedziliśmy również żubry w Gołuchowie oraz Siostry Służebniczki w Pleszewie . Była to lekcja dla dużych i małych nie tylko historii, przyrody, religii ale przede wszystkim   lekcja życia na otwarcie wakacji, że „ Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć.” Za wszystko wszystkim dziękujemy i  odwdzięczamy się modlitwą

s. Dorota z Promykami Dobra.