Z wizytą u Matki

Była cicha i piękna jak wiosna, żyła prosto zwyczajnie jak my. Ona Boga na świat nam przyniosła, i na ziemi wśród łez nowe dni zajaśniały…

W piątkowe popołudnie młodzież z naszego duszpasterstwa, KDM-u, na swoje cotygodniowe spotkanie udała się rowerami do parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Świniarach. Młodzież powitał ks. Marek Pachowicz – proboszcz tamtejszej parafii.  Uczestniczyli w Mszy Świętej i nabożeństwie majowym modląc się w intencjach, z którymi przyjechali do Matki. Po strawie duchowej przyszedł też czas dla ciała. Na miejscowym placu zabaw młodzi posilili się kiełbasą z grilla (dyspensy na spożywanie potraw mięsnych udzielił ks. Marek), były też wspólne gry i zabawy. Na zakończenie spotkanie odśpiewano Apel Jasnogórski, po którym wszyscy wrócili szczęśliwie do domów.