XII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa [linki]

sw_krzysztof

Akcja św. Krzysztof 2011 – 1 grosz za 1km

Czcigodny Księże Proboszczu!

Drodzy Przyjaciele misjonarzy i MIVA Polska! Trwa XII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa (18 -25 lipiec 2011) ogłaszany przez MIVA Polska – organizację, która działa przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji i pomaga polskim misjonarzom w zdobywaniu środków transportu. Tydzień ten przeżywany jest w łączności z misjonarzami, którzy wypełniają misję niesienia Chrystusa na krańce świata.

       Otaczamy modlitwą wszystkich kierowców i podróżujących i za wstawiennictwem św. Krzysztofa wspólnie polecamy Bogu sprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. Apelujemy do kierowców o bezpieczną, trzeźwą i odpowiedzialną jazdę. Zachęcamy do wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże i udziału w  Akcji św. Krzysztof – podaruj  1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu.

W imieniu misjonarzy składam Bóg Zapłać za przekazywaną pomoc, szczególnie za ofiary przekazywane z okazji parafialnego poświęcenia pojazdów.
Nie pozostawmy bez wsparcia naszych rodaków misjonarzy, którzy niosą Chrystusa na krańce świata!

Św. Krzysztofie, módl się za nami. Boże, prowadź!

Ks. Jerzy Kraśnicki Dyrektor MIVA Polska (wieloletni misjonarz w RPA)

materiały do pobrania
epikopat

Leave a Reply