Wywalczyli VI miejsce w turnieju LSO [zdjęcia]

Dokładnie w sobotę, 18 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa LSO Archidiecezji Gnieźnieńskiej w Piłce Nożnej w kategorii ministrantów ze szkół podstawowych. W boju brali udział nasi ministranci z podstawówki. Wywalczyli dla siebie VI miejsce…

W sobotni poranek nasi ministranci udali się do Inowrocławia, aby walczyć o udział w XII Mistrzostwach Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej o Puchar KnC w Częstochowie. LSO z Kłecka rozegrała mecze na płycie boiska z przeciwnikami z Janikowa i pokonała ich 5;0. Kolejny ministranci toczyli z grupą ze Złotnik Kujawskich wygrywając mecz 4:0. Chłopacy pokonali kolejną drużynę z Trzemeszna wynikiem 4:0. Ostatni mecz rozegrano z ministrantami ze Sławna. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Sławna. Ostatecznie LSO z Kłecka zajęło VI miejsce na 15 drużyn. Jednak ministranci nie odpuszczają i za rok jadą po miejsce na podium!

Skład naszej drużyny wyglądał następująco: Mikołaj Rogowicz (kapitan), Kacper Antkowiak, Marek Woźniak, Oliwier Kwacz, Kacper Jopa, Nikodem Plewa, Radek Woźniak, Dominik Woźniak, Jakub Maciuszek, Jakub Braciszewski oraz Nikodem Kwacz na bramce.

Serdecznie pragniemy podziękować wszystkim, którzy od rana w sobotę modlili się
i trzymali kciuki za ekipę z Kłecka, rodzicom za wsparcie i ks. proboszczowi
za wszelką pomoc w treningach i organizacji wyjazdu.

Leave a Reply