WTZ Kłecko – zaproszenie na rajd.

Olimpiada 007Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej w Kłecku pragnie serdecznie zaprosić wszystkich na XI Kolorowy Rajd Integracyjno – Sportowy, który odbędzie się 16 maja 2015 r. pod Patronatem Burmistrza Gminy Kłecko.

Trasa rajdu:

5 – kilometrowa trasa zadaniowa wyznaczona została z Czech do Kłecka. Podobnie jak w latach ubiegłych rajdowicze wyruszą w dwóch grupach. Pierwsza to uczniowie Szkół Podstawowych oraz osoby ze słabszą kondycją. Druga to uczniowie Gimnazjum i starsi.

Temat rajdu:

Tematem przewodnim jest w tym roku „Straż Pożarna”. Na mecie, która zlokalizowana jest na terenie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kłecku przy ulicy Targowej 6 odbędzie się prezentacja wozu strażackiego oraz pokaz działań strażackich w zakresie udzielania pierwszej pomocy (zachowanie się w sytuacji pożaru, czy wypadku drogowego).
Nie zabraknie konkurencji sportowych z wykorzystaniem atrybutów strażackich .
Dodatkową atrakcją będzie dmuchana ścianka wspinaczkowa.
Obowiązują barwy strażackie.

Na mecie w godzinach od 11.30 do 14.00 czekać będzie ciepły posiłek, kawa lub herbata.
Wpłata za rajd wynosi 7,00 zł od osoby.
Termin zgłoszeń upływa 12 maja 2015 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc bezpośrednio do WTZ Kłecko
pod numer 425 57 88 w godz. 8.00 – 15.00.

Na wszystkich chętnych w Gnieźnie, na ul. Dworcowej 13, przy Klubie Lokomotywa czekać będzie bezpłatny autobus z napisem “Rajd”.Możliwość skorzystania z przejazdu po wcześniejszym zgłoszeniu udziału.

Serdecznie zapraszają Uczestnicy i Pracownicy WTZ Kłecko !!!

Leave a Reply