Wspólne kolędowanie i podsumowanie Rorat

Gdybyśmy mieli wymienić nasze skojarzenia dotyczące tradycji i zwyczajów Bożonarodzeniowych, obok wieczerzy wigiljnej, opłatka i prezentów, na pewno byśmy wymienili śpiewanie kolęd. Nie mogło więc zabraknąć wspólnego kolędowania przy żłóbku, które zostało połączone z podsumowaniem tegorocznych Rorat. W tym roku były one skoncentrowane na osobie Prymasa Tysiąclecia, którego beatyfikację będziemy przeżywać już w czerwcu. Z wielką radością przyznajemy, że w tym roku dzieci i dorośli licznie uczestniczyli w tym duchowym przygotowaniu do świętowania Bożego Wcielenia. Radość jest tym większe, ponieważ okazało się, że prawie 50 dzieci nie opuściło ani jednej Mszy roratniej. Wszyscy uczestnicy, nie tylko ci najwytrwalsi, zostali zatem obdarowani symbolicznymi upominkami, które miały być dopełnieniem ich duchowego przygotowania i czuwania. Dziękujemy za wytrwałość i świadectwo wiary. Dziękujemy także ,,cichym” sponsorom za ufundowanie prezentów.