Święto Młodych w Inowrocławiu, 23 – 24 wrzesień

krzyz kostkaJak co roku z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży obchodzimy ŚWIĘTO MŁODYCH w Inowrocławiu. W tym roku odbędzie się ono w dniach 23 – 24 września br. pod hasłem ,,Będę trwał w Was” (J 15, 4). Nawiązuje ono do tegorocznego hasła roku duszpasterskiego ,,W komunii z Bogiem” i ma, jak również cały program spotkania, ukierunkowywać młodych uczestników do doświadczania Miłości Boga w codzienności.

W piątek, 23 września zapraszamy animatorów oraz osoby muzyczne ,które chcą włączyć się w bezpośrednie przygotowania i pomoc w przeprowadzeniu Spotkania.
Na sobotę 24 września zapraszamy młodzież z całej Archidiecezji. Sobotni dzień podzielony będzie na etapy: przedpołudniowe spotkanie w inowrocławskich parafiach z pracą w grupachi spotkaniem modlitewnym , następnie wspólna Msza św. w kościele pw. Zwiastowania NMP, manifestacja wiary na ulicach Inowrocławia (,,Nie wstydzę się Jezusa!”) oraz koncert zespołu MATE.O w Parku Solankowym. Młodzi włącza się również w przygotowanie projektów flagi dla Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży. W związku z planowanym procesyjnym przejściem ulicami Inowrocławia, prosimy o zabranie przez grupy flag, naków parafialnych i transparentów. Szczegóły na koncie fb ddmgniezno.pl

Leave a Reply