Wakacje w Dębkach 2016 – Dzień 4 [zdjęcia]

DSCN7494W ostatni czwartek czerwca nasza młodzież i dzieci udały się na Hel. Najpierw uczestnicy wyjazdu nad morze udali się do portu w Gdyni, aby wystartować na półwysep drogą morską. Pierwszym tramwajem wodnym wszyscy przepłynęli na Hel, aby tam spędzić miło czas.

Po krótkim rekonesansie po porcie nadszedł czas na długo oczekiwany rejs statkiem po Bałtyku. Po godzinie cało wszyscy dotarli na miejsce. Młodzi odwiedzili znajdujące się tam fokarium i uczestniczyli w pokazie karmienia fok szarych. Nie zabrakło kąpieli na samym cyplu oraz kąpieli słonecznych. I tak wszyscy w miłej atmosferze spędzili czas na Helu. Wieczorem w bazie noclegowej zaczęło się dymić i na ruszt wylądowały kiełbaski oraz kurczak. Było to preludium do wieczornego meczu naszej reprezentacji. Atmosfera była nieziemska. Nie ma co pisać, wystarczy zobaczyć i wiadomo!

Leave a Reply