Wakacje w Dębkach 2016 – Dzień 3 [zdjęcia]

DSCN7369Po wizycie w Gdańsku nastał kolejny dzień – środa. I to już był półmetek wypoczynku naszych milusińskich. Po męczącym wtorku trzeba było nieco odpocząć. Dlatego przedpołudnie w środę nasza grupa spędziła na plaży w Dębkach. Każdy też czekał z niecierpliwością na popołudnie. A co się działo? Hm… Zobaczcie!

Większość czasu spędzaliśmy nad wodą. Do dyspozycji była słona i słodka. Otóż w Dębkach wpływa do Bałtyku rzeka Piaśnica, która została umiłowana przez nasze dzieciaki. Przede wszystkim zachęcająca była temperatura wody płynącej w rzece. Po środowym dobrym obiadku dzieci i młodzież spłynęli wspomnianą rzeką. Trasa liczyła 7 km. Nikt nie wymiękał! Nawet rodzina łabędzi nie była straszna po drodze… Po kolacji na wszystkich czekała niespodzianka w postaci cukrowej waty. Mniam!

Leave a Reply