Wakacje czas zacząć… [zdjęcia]

P1180814Od 29 czerwca dzieci i młodzież z naszej oraz sąsiednich parafii wypoczywają nad jeziorem powidzkim w Giewartowie. W poniedziałkowy poranek ponad czterdziestu uczestników wyjechało wraz z opiekunami na długo wyczekiwane i upragnione wakacje. Jak wyglądają? Zobacz!

Pierwsze dwa dni są już za nami. Swój wolny czas uczestnicy spędzają nie tylko na modlitwie, ale również na grach zespołowych, zwiedzP1180784aniu okolicy… Dzięki hojności naszych ofiarodawców młodzież może miło i aktywnie spędzić trochę czasu w swoim towarzystwie. Jedną z wielu ciekawych atrakcji okazały się termy w Uniejowie do których  z miłą chęcią wyruszyła cała grupa. Kolejne już czekają… Niektórzy ciągle uzupełniają niedobory snu. Ciekawe dlaczego? Czasu mało, atrakcji wiele!

Leave a Reply