W obronie św. Jana Pawła II

„Naród ginie, gdy znieprawia swojego ducha, naród rośnie, gdy duch jego coraz bardziej się oczyszcza i tego żadne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć. ”~ św. Jan Paweł II

Od lat nie ustają ataki na postać św. Jana Pawła II, mające na celu zdyskredytowanie Go, zarzucając mu między innymi udział w tuszowaniu przypadków pedofilii wśród duchownych Kościoła katolickiego. Wykorzystanie przez dziennikarzy tworzonych przez komunistów akt służących im do walki z Kościołem katolickim oraz Narodem Polskim zasługuje na jednoznaczne potępienie. Dlatego apelujemy o wspólną, solidarną obronę dobrego imienia św. Jana Pawła II. Nagonka medialna prowadzona przez środowiska antykatolickie będzie się nasilać, dlatego potrzebny jest Twój głos w tej sprawie!

Wystarczy kliknąć na grafikę, a zostaniemy przekierowani na stronę gdzie będzie można oddać głos!!!