To już rok…
W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dzieci, które w ubiegłym roku po raz pierwszy przystąpiły do Stołu Pańskiego i w pełni uczestniczyły w Eucharystii, dziękowały Bogu za wszelkie łaski i dary otrzymane w tym czasie.
Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 11:00, której przewodniczył ks. Mikołaj, dzieci wyrażały wdzięczność Panu Jezusowi za dar Eucharystii – za to, że nieustannie karmi je Chlebem dającym życie. Modliły się również o łaskę wytrwania w wierze oraz o coraz pełniejsze otwieranie serc na Boga i Jego dary. Na szczególne podkreślenie zasługuje aktywne zaangażowanie dzieci i rodziców w liturgię poprzez czytanie Słowa Bożego oraz procesję z darami do ołtarza.
Dzieciom życzymy, aby Pan Jezus obecny w Eucharystii zawsze był dla nich światłem i siłą na każdy dzień. Niech wzrastają w wierze, miłości i radości płynącej z bliskości Boga, a serca ich zawsze pozostaną otwarte na Jego łaskę i prowadzenie.

































