To już jest koniec!!!

Już za parę dni, za dni parę; weźmiesz plecak swój…

Dziesięć miesięcy wytężonej nauki, zdobywania wiedzy o świecie, człowieku i Bogu minęło bardzo szybko. Choć z początku wydawało się, że będzie inaczej, to ten rok szkolny minął wszystkim bardzo szybko. Nim się  obejrzeliśmy nastał czas upragnionego wypoczynku i regeneracji. Z wielką radością, a także wdzięcznością za łaskę minionego czasu, uczniowie wszystkich szkół naszej parafii zgromadzili się w świątyni, aby razem z Bogiem zamknąć i podsumować kolejny etap swojego życia. Obok dziękczynienia nie zabrakło również prośby o to, aby czas wakacyjnej beztroski był dobrym i Bożym, aby był to czas dobrze wykorzystany, a nie zmarnowany. Oby Pan Bóg i tym razem spojrzał na nas swym ,,łaskawym okiem”, byśmy spotykając się razem we wrześniu mogli znowu bez wstydu powiedzieć: to był dobry czas!