Sztafeta Modlitewna – start!

Chwalcie łąki umajone, Góry, doliny zielone. Chwalcie, cieniste gaiki, Źródła i kręte strumyki!

Sztafeta modlitewna o nowego biskupa pomocniczego dla Archidiecezji Gnieźnieńskiej rozpoczęta. Dziś zaczęliśmy pielgrzymowanie „od wioski do wioski„, aby wraz z ich mieszkańcami uczestniczyć w nabożeństwach majowych, odprawianych przy tamtejszych figurach lub krzyżach. Wyjazdy rowerowe zaplanowane są w każdy piątek i każdą niedziele maja. Pierwszym przystankiem na modlitewnym szlaku były Biskupice. Niestety z powodu warunków atmosferycznych wyjazd rowerowy został odwołany. Jednak aby sztafeta mogła osiągnąć swój cel, nie może zabraknąć w niej żadnego elementu. Dlatego mimo ulewnego deszczu do Biskupic udali się nasi duszpasterze, aby pierwsza zmiana sztafety wystartowała.

Kolejnym przystankiem „Kłeckiej Sztafety Modlitewnej o nowego biskupa”, będzie Charbowo. Niedziela godzina 18:30 start spod plebanii.