Świetlica Sióstr Służebniczek ruszyła [zdjęcia]

14.09 025Zwyczajem poprzednich lat 14 września swój dom otworzyły Siostry Służebniczki mieszkające na terenie parafii przy ul. Gnieźnieńskiej 11. Najmłodsze pociechy mają już swoją przystań…

 

14.09 003Świetlica DLA DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ ŚWIETLICA im. Bł. Edmunda „PROMYKI DOBRA” CZYNNA OD GODZ. 12.40 do 16 00.

Owego dnia przybyło i skorzystało ze świetlicy 10 dzieci i 3 wolontariuszy. Nie zabrakło i naszych duszpasterzy jak i sióstr. Poprzez uroczyste spotkanie i wspólną modlitwę z w imię Boże, uczęszczający chcą mnożyć dobro w naszych sercach, a przez to w naszym mieście.

Dziękujemy za dobroć serca wszystkim którzy pomagają być nam dobrzy przez poświęcony czas, jak i dobra materialne. Siostra Dorota zapewnia wszystkich zarówno najmłodszych uczestników, wolontariuszy, jak i rodziny pociech o swojej pamięci modlitewnej.

 

Leave a Reply