„Światło służby” z Betlejem

“W grocie w Betlejem nadzieję światu dał, zszedł dla nas z nieba sprowadził dziwny czar, Pokoju siła i serca ciepła dar, świat odmieniła szukając nas”

Zgodnie z tradycją w wigilijne przedpołudnie do naszej parafii dotarło Światełko z Betlejem. Zostało przekazane na ręce ks. Proboszcza, na Mszy Świętej o godzinie 10.00. Była to również Msza Święta w intencji ks. Adama i kl. Adama, którzy dziś obchodzą imieniny.

Na koniec, jak co roku, zostały rozdane upominki za uczestnictwo w Roratach. W tym roku, z racji sytuacji epidemicznej, nie było konkursu na lampion, jednak dzieci mogły uczestniczyć w rekolekcjach adwentowych udostępnionych na naszej stronie parafialnej i Facebooku. Mimo innej formy, kilkoro dzieci uczestniczyło wyjątkowo aktywnie. Trójka z nich chodziła codziennie na Mszę Świętą o godzinie 7.00, a pozostali włączyli się w rekolekcje.