Spotkanie starszych i chorych z Matką Bożą

Uzdrowienie chorych – módl się za nami!!!

O 9:30 nasza świątynia wypełniła się najbardziej doświadczonymi mieszkańcami parafii, czyli wszystkimi starszymi i chorymi, którzy przyszli prosić Matkę Bożą o wsparcie i błogosławieństwo. Nie zabrakło również podopiecznych Domu Dziennego Pobytu Senior + w Kłecku

Modlitewnej atmosferze służył także śpiew chóru Tylko Echo pod batutą Pana Patryka Gadzińskiego. Uczestnicy Mszy Świętej wysłuchali słowa głoszonego przez kustosza Obrazu ojca Dariusza Nowickiego i mieli możliwość przystąpienia do sakramentu namaszczenia chorych.

A dziś jeszcze przed nami”

11:30 – Różaniec
12:00Msza dla rodzin z dziećmiz błogosławieństwem dzieci i matek oczekujących potomstwa oraz ogłoszeniem wyników konkursu „Moja sukienka i korona dla Matki Bożej i Jej Syna”
13:30Msza św. dla młodzieżyzapraszamy wszystkich młodych: przygotowujących się do bierzmowania oraz tych, którzy przyjęli sakrament bierzmowania w tym roku (otrzymają tego dnia pamiątkę bierzmowania)
14:30 – Różaniec
15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:30Msza dziękczynna za Nawiedzeniezapraszamy na tę Mszę także wszystkich, którzy przeżywali Rekolekcje Oddanie 33 (na zakończenie Mszy oddamy się Maryi)
16:30 – Procesja na rynek i pożegnanie Obrazu