Spotkanie opłatkowe w świetlicy u naszych sióstr [zdjęcia]

19 grudnia 2016 r. odbyło się spotkanie opłatkowe naszych dzieci ze świetlicy „Promyki Dobra” i ich rodzin. Nie zabrakło także władz samorządowych Pana burmistrza Adama Serwatki. Dzieci wykazały się zdolnościami aktorskimi i przybliżyły tajemnicę Bożego Narodzenia w jasełkach pt. „CZUWANIE PASTERZA”. Nad całością czuwała s. Dorota…

Grudzień to czas różnych spotkań… I na ulicy Gnieźnieńskiej odbyło się wyjątkowe spotkanie. Podopieczni świetlicy wraz z rodzinami mieli czas na złożenie sobie życzeń, podzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie oraz bycie razem przy rodzinnym stole.

PROMYKI DOBRA

Wszystkim za Wszystko dziękują i życzą dużo DOBRA w nowym nadchodzącym roku 2017.

Dzisiaj śliczne niebo mruga gwiazdkami,
I Ono się cieszy, że tyle DOBRA JEST WŚRÓD NAS.
A Dzieciątko Boże patrzy na nas z nieba,
I wie najlepiej, czego nam potrzeba.

Serca nasze także bardzo się radują,
Gdy Wam wszystkim serdecznie winszują,
By Gwiazdka szczęścia zawsze Wam świeciła,
A Boża Dziecina we wszystkim błogosławiła.

Leave a Reply