Spotkanie Opłatkowe Młodzieży z Duszpasterstwa
Spotkanie opłatkowe młodzieży z naszego duszpasterstwa rozpoczęło się od uroczystej Mszy Świętej, której przewodniczył ks. Mikołaj. To wyjątkowe spotkanie, to czas kiedy młodzież wspólnie celebrowała zbliżające się Boże Narodzenie.
Na zakończenie Eucharystii, do młodzieży zwrócił się również ks. Proboszcz, składając serdeczne życzenia. Wyraził swoją radość z ich obecności i podkreślił, jak ważne jest, aby w tych świątecznych chwilach pamiętać o wzajemnej miłości i byciu razem. Następnie wszyscy udali się na salkę parafialną. Tam, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, uczestnicy spotkania mieli okazję przełamać się opłatkiem, oraz złożyć sobie nawzajem życzenia. Dla wszystkich uczestników czekały pod choinką drobne upominki. Wywołały one uśmiechy na twarzach młodych ludzi, dodając spotkaniu radosnego charakteru. Wspólne przeżywanie tych chwil sprawiło, że ten czas stał się naprawdę niezapomniany.
Zdjęcia: KSM









