Spotkanie opłatkowe KDMu [zdjęcia]

dscn6496W sobotę 17 grudnia po Mszy św. odbyło się spotkanie opłatkowe duszpasterstwa młodzieży w naszej parafii. Po raz kolejny w obecności duszpasterzy parafii podsumowano cały rok pracy naszej ukochanej młodzieży. A było co podsumowywać! Wiele wydarzeń, wrażeń i wspomnieć zapisało się w sercach. Wszystko to można było zobaczyć w specjalnie przygotowanym filmiku. Zobacz!

Rok 2016 dla młodzieży z duszpasterstwa okazał się bardzo pracowity, dscn6448ale był zarazem bardzo bogaty w wydarzenia. Wielkopostne Drogi Krzyżowe, przygotowania do Światowych Dni Młodzieży, spotkania formacyjne i spotkanie z papieżem Franciszkiem w Krakowie to tylko niektóre z cennych momentów zapisanych w sercach młodych ludzi. Modlitwa, praca, zabawa to jest to, co charakteryzuje grupę KDM, którą tworzy te kilkanaście osób.

dscn6523Na spotkaniu ks. kan. Mirosław Kędzierski podziękował za ich wkład w życie wspólnoty parafialnej. To, co robią jest niesamowite. Tyle cennych rzeczy, które są świadectwem ich więzi z Panem Jezusem można zaobserwować na co dzień w kościele. A zatem młodzieży życzymy radości z tego, co robią dla Pana!

Zapraszamy obejrzyj filmik i zdjęcia umieszczone pod nim!

Leave a Reply