Spotkanie opłatkowe… inne niż wszystkie.

Powoli dobiega końca tegoroczny Adwent. Za kilka dni zasiądziemy do stołu wigilijnego i przełamiemy się opłatkiem. Tradycyjnie przed świętami,  na łamaniu opłatkiem spotykały się wspólnoty, które mają swój wkład w życie naszej parafii. W tym roku, z racji trwającej pandemii i związanymi z nią obostrzeniami, takie spotkania nie mogły się odbyć.

Jednak aby w jakikolwiek sposób zaakcentować, dać namiastkę takiego spotkania w naszej parafii zostały odprawione Msze Święte dla poszczególnych grup. W poniedziałek 21 grudnia, ks. Adam sprawował Eucharystię w intencji scholi młodzieżowej, kręgu biblijnego i młodzieży. Natomiast we wtorek 22 grudnia, została odprawiona Msza Święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza, której przewodniczył również ks. Adam.

Ksiądz Adam Piechowiak, złożył wszystkim przybyłym życzenia świąteczne, oraz rozdał drobne upominki pozostawione pod choinką przez „Gwiazdora”.