Spotkanie Dzieci Lednicy 9 czerwca 2012 r.

Już po raz czwarty Pola Lednickie zapełnią się dziećmi które przyjadąze wszystkich stron Polski po to, żeby złożyć Jezusowi w darzepapierowe serca z wypisanymi dobrymi uczynkami. Tematyką tegorocznejLednicy jest Boże Miłosierdzie.Lednica rozpocznie się o 12 modlitwą Anioł Pański i spotkaniem z Jezusem w Eucharystii.

Później razem z Siewcami Lednicy będziemywspólnie tańczyć i śpiewać dla Pana.Pokażemy Mu jak bardzo cieszymy się z tego że obdarzył nas swoimMiłosierdziem, za to że kocha nas tak bardzo bez znaczenia czyjesteśmy mali czy duzi :)W międzyczasie zobaczymy pokazy sztuczek, będzie można też zjeśćpyszna zupę pomidorową i zagryźć ją świeżym chlebem.Godzina 15, to godzina Miłosierdzia Bożego: wtedy przyniesioneserca zostaną zaniesione w koszu przed obraz Jezusa Miłosiernego.Dowiemy się także co to jest Boże Miłosierdzie i jak należy spełniaćuczynki miłosierdzia drugiemu człowiekowi.Dzieci! Przywieźcie ze sobą:Papierowe serca z wypisanymi darami które ofiarujecie Jezusowi Miłosiernemu.Zacznijcie już dzisiaj! Posprzątajcie pokój mimo że jesteście zmęczeni, umyjcienaczynia chociaż mama was o to nie prosiła. Zobaczcie jak wiele możecie daćJezusowi w podziękowaniu za to że nas kocha!Serca zostaną zaniesione w koszykach przed obraz Jezusa Miłosiernego podczasLednicy MaluchaWiadomości organizacyjne:Wstęp na Lednicę Dzieci jest bezpłatny.Nie trzeba zgłaszać przyjazdu grup.Na miejscu będzie dostępny parking przy wjeździe na Pola Lednickie.

Leave a Reply