Spotkanie „czerwonych” z PPAG

Ludzie, Boga mają widzieć w nas! We mnie i w Tobie! W moich i Twoich oczach mają widzieć miłość Boga do Człowieka.

Tradycyjnie w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej nasza parafia gościła pielgrzymów z grupy Czerwonej PPAG. Spotkanie rozpoczęła uroczysta Msza Święta w intencji pielgrzymów, którą koncelebrowali ks. Marcin Wawrzyniak, ks. Krzysztof Szkopek oraz ks. Adam Piechowiak. Była to również Msza Święta dziękczynna za Nawiedzenie Matki Bożej w naszej społeczności. Podczas Eucharystii został poświęcony obraz Matki Bożej Częstochowskiej, który od września będzie peregrynował po naszej parafii. Całość zakończyła wspólna biesiada w ogrodach plebanijnych, gdzie nie zabrakł wspomnień, śpiewu i wspólnej zabawy.

DZIĘKUJEMY PIELGRZYNOM Z „CZERWONEJ” ZA PRZYBYCIE.