Spotkanie Bożonarodzeniowe KDM i LSO

Święta już tuż tuż i co raz trudniej cierpliwie na nie czekać. Jednak to nie brak cierpliwości, lecz chęć wspólnego spotkania i okazania sobie wzajemnej życzliwości, były powodem nieco przedwczesnego świętowania. Tradycyjnie, jak co roku młodzież zaangażowana w duszpasterstwo młodych naszej parafii oraz członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza, spotkali się przy wspólnym Bożonarodzeniowym stole. Był to niezwykły czas pełen radości, dobrych rozmów i zabawy, okraszony odrobiną nostalgii, lecz niestety nieco krótki. Codzienne obowiązki sprawiły, że musieliśmy się nacieszyć kilkoma krótkimi chwilami bycia ze sobą, nie mniej nikt nie żegnał się ze smutkiem, lecz wręcz odwrotnie z dużym uśmiechem na twarzy, który wskazywał na to, że Boże narodzenie chyba się już dokonało na Plebanii w naszych wspólnotach i sercach! Niech zatem Nowonarodzony Boży Syn przepełnia nasze życie i codzienność, sensem, entuzjazmem i wytrwałą gorliwością.