Śladami Objawień Matki Bożej – Akita [zdjęcia]

dscn5727„Błogosławiona na całym świecie” to hasło tegorocznego różańca przeżywanego w naszej parafii. Dzieci i młodzież chcą wpisać się jeszcze dalej w przeżywanie ŚDM w Polsce. Dlatego też modlą się w poszczególne tygodnie za państwa leżące na różnych kontynentach. W drugim tygodniu młodzież i dzieci modlili się za kontynent azjatycki. Młodzież przeniosła nas do miejscowości Akita. Zobaczmy…

Agnes Katsuko Sasagawa urodziła się 28 maja 1931 roku w Japonii.To bohaterka kolejnego różańca. W 1973 zamieszkała w malutkim domu Sióstr Służebnic Eucharystii na obrzeżach Akity. To miejscowość, gdzie objawiła się Matka Boża w Azji.

Do czego wzywa nas nasza Niebieska Matka przez Akitę? Podobnie jak w Fatimie ukazuje wizję zniszczenia świata. Nawet jeśli zapowiadana przez Matkę Bożą kara została zawieszona, nie została odwołana. Dziś trzeba nam się na nowo wsłuchiwać w te słowa ostrzeżenia, czynić pokutę i wynagradzać za grzechy świata. Otrzymaliśmy dodatkowy czas na nawrócenie, nie możemy go zmarnować!

Leave a Reply