Śladami Jana Pawła II

„Jeszcze będzie pięknie, tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie” – Jan Paweł II

Dziś wczesnym rankiem młodzi ludzie działających w różnych grupach naszej parafii wyruszyli na zasłużony odpoczynek. Cel na dziś Częstochowa, Wadowice. Wychowawcom i młodym życzymy udanego wypoczynku.
Pierwszym przystankiem na wycieczkowym szlaku była Częstochowa. Na Mszy Świetej pod przewodnictwem ks. bp Antoniego Długosza, młodzi ludzie dziękowali za trud całorocznej pracy i prosili o opiekę Matki Bożej na czas wyjazdu.

Ostatni punkt dzisiejszego zwiedzania – Wadowice. Miejsce gdzie wszystko się zaczęło. Dom św. Jana Pawła II, kościół parafialny ze słynnym zegarem słonecznym – „Czas ucieka wieczność czeka”, a na deser kremówki.

Na nocleg wycieczkowicze udali się do Zatoru, do ośrodka River Park. Po obfitej obiadokolacji ks. Adam Piechowiak zarządził czas wolny. Był to czas na rozmowy, zabawę, gry i taniec.
Jutro kolejny dzień – Energilandia czeka!!!