Ruszyła akcja „Choinka Miłości 2015”

DSCN2727Po raz drugi w naszej parafii organizujemy przedświąteczną akcję „Choinka Miłości”. Parafialny Zespół Caritas w zeszłym roku objął patronat nad tą tej inicjatywą. Dzięki hojności naszych parafian i ich otwartości możemy sprawić, że na twarzach wielu maluchów pojawi się na Boże Narodzenie piękny uśmiech.

DSCN2724Wraz z początkiem adwentu zaprosiliśmy wspólnotę do pięknej inicjatywy. W zeszłym roku był to debiut dla „Choinki Miłości”. Było wiele obaw… Uda się? Czy parafianie włączą się do szlachetnego dzieła? Czy wszystkie serduszka znajdą darczyńcę? Jednak pytania okazały się zbędne. Ponad 50 serc zniknęło w „mgnieniu oka”.

W tym roku chcemy ucieszyć ponad 80 małych parafian. Już po pierwszym tygodniu zaczęły spływać świąteczne prezenty. I jest co podziwiać… Jak zwykle okazuje się, że nasi parafianie mają wielkie i kochające serca, które otwierają się na bliźnich. Oby tak dalej!

Leave a Reply