Rowerowe majowe w Gorzuchowie
Kolejny wyjazd naszych Rowerowych Majowych zaprowadził nas do Gorzuchowa. Choć pogoda przez cały dzień była „w kratkę”, to jednak dopisała na tyle, że późnym popołudniem mogliśmy wyruszyć w drogę. Tym razem jechaliśmy w nieco okrojonym składzie, ale siła modlitwy byla taka sama. Nasze dzisiejsze intencje skierowane do Matki Bożej obejmowały prośbę o jeszcze trochę potrzebnego deszczu oraz dziękczynienie za opady, które już nawiedziły naszą ziemię. Modliliśmy się także o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Gorzuchowa i ich rodzin. Po wspólnej modlitwie czekało na wszystkich bardzo miłe spotkanie przy ciepłej herbacie i kawie oraz przepysznych ciastach przygotowanych przez gospodynie z Gorzuchowa.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę. Szczególne podziękowania kierujemy do mieszkańców Gorzuchowa oraz gospodyń za tak ciepłe przyjęcie i przygotowany poczęstunek.





















