Rowerowe majowe w Biskupicach

Kolejne rowerowe majowe za nami! Tym razem udaliśmy się do Biskupic, dokąd wybraliśmy się dość liczną grupą. Pogoda dopisała — było słonecznie i bardzo przyjemnie, co sprzyjało wspólnej rowerowej wyprawie.

Po dotarciu na miejsce wraz z mieszkańcami wsi wspólnie modliliśmy się Litanią Loretańską przy przydrożnym krzyżu. Nie zabrakło również dziesiątki różańca w podziękowaniu za opady deszczu, o które tak bardzo prosiliśmy w ostatnim czasie.

Serdecznie dziękujemy gospodarzom za miłe przyjęcie, przepyszne słodkości oraz soczek.