Rowerowe Majowe dotarło na Kuś

Przedostatni wyjazd naszych Rowerowych Majowych po raz kolejny poprowadził nas do Gorzuchowa, na Kuś. Tym razem wyruszyliśmy w rekordowym składzie — w pielgrzymce uczestniczyło ponad 40 osób. Jak zawsze nie zabrakło radości ze wspólnego pielgrzymowania, modlitwy i budowania wspólnoty.

Podczas dzisiejszego spotkania nasze intencje skierowaliśmy do Matki Bożej, prosząc o jeszcze trochę potrzebnego deszczu oraz dziękując za opady, które już nawiedziły naszą ziemię. Modliliśmy się także o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Gorzuchowa i ich rodzin.

Po wspólnej modlitwie na wszystkich czekało serdeczne spotkanie przy ciepłej herbacie i kawie oraz przepysznych ciastach przygotowanych przez gospodynie z Gorzuchowa.

Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i wspólnie spędzony czas. Przed nami już ostatni wyjazd tegorocznych Rowerowych Majowych. Jutro wyruszamy na Kolonię.