Relacje z ŚDM Madryt 2011 – dzień pierwszy [wideo + linki]

sdmmadrytW dniach od 16 do 21 sierpnia odbędą się 26. Światowe Dni Młodych w Madrycie. Jest to największe święto młodzieży w Kościele, zapoczątkowane przez błogosławionego Jana Pawła II. Dla wszystkich tych, którzy nie mogą udać się do Madrytu przygotowaliśmy zestawienie kanałów radiowych, telewizyjnych i internetowych, na których będzie można śledzić poszczególne relacje ze Światowych Dni Młodych.  Wszystkie relacje będą dostępne od 16 sierpnia. 

Relacje młodych z naszej archidiecezji przebywających w Madrycie  na ddmgniezno.pl

blog bpa Wojciecha Polaka – „W drodze do Madrytu”

Dzisiejszy program na żywo w TV Trwam:

16.08.2011
20:00 – Ceremonia otwarcia ŚDM live!!!

 

nagloweksdmtv

 

madrid11tv on livestream.com. Broadcast Live Free

 

Media relacjonujące spotkanie młodych w Marycie:

tvvatican

 

trwamtv

radiomaryja

radiovativan

sdmtv
teittersdm facebooksdm

 

Leave a Reply