Rekolekcje parafialne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

W czasie czterdziestu dni Wielkiego Postu warto zaplanować czas rekolekcji, czas zastanowienia się nad sobą i nad swoim życiem. W przypadku dzieci i młodzieży nie jest to takie trudne, bo szkoła dzisiaj mocno nam w tym pomaga, ale w przypadku dorosłych trzeba nie lada wysiłku, aby wygospodarować trochę wolnego czasu. Warto jednak podjąć to wyzwanie! Warto zawalczyć o siebie i zatrzymać się w pędzie codzienności, wyciszyć i zamyślić po to, by na nowo spotkać Boga i spotkać samego siebie. W tym roku w naszej parafii rekolekcje dla dorosłych przeprowadzi ks. Paweł Rybak – Ojciec Duchowny Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego, który już towarzyszył nam podczas tegorocznej Środy Popielcowej, a dla dzieci i młodzieży z dla naszych szkół dobrze nam znane Siostry Służebniczki.

 

 

PLAN REKOLEKCJI SZKOLNYCH KŁECKO

12 – 14 marca 2018

Prowadzące: Siostry Służebniczki

 

 DZIEŃ PIERWSZY:

Godz. 8oo – Gimnazjum, Edukacja Lubasz.

Nauka Rekolekcyjna: Reanimacja. Padłeś. Powstań. Żyj!

Godz. 1015 – Szkoła podstawowa kl. 0, I, II, III;

Nauka Rekolekcyjna: Największy z cudów – Eucharystia

Godz. 123o – Szkoła podstawowa kl. IV, V, VI, VII

Nauka Rekolekcyjna: Największy z cudów – Eucharystia

 

DZIEŃ DRUGI:

Godz. 8oo – Szkoła podstawowa kl. 0, I, II, III
 Nauka Rekolekcyjna: Nasza droga do świętości

 Godz. 1015 – Szkoła podstawowa kl. IV, V, VI, VII

Nauka Rekolekcyjna: Nasza droga do świętości

Godz. 123o – Gimnazjum, Edukacja Lubasz.

Nauka Rekolekcyjna: Reanimacja. Padłeś. Powstań. Żyj!

DZIEŃ TRZECI: Eucharystia nas przemienia

Uroczysta Eucharystia z homilią

Godz. 9oo – Gimnazjum, Edukacja Lubasz.

Godz. 1115 – Szkoła podstawowa kl. 0, I, II, III, IV, V, VI, VII.