przetwarzanie danych osobowych i polityka prywatności

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, iż jako parafia rzymskokatolicka administrująca dane osobowe dotyczące osób należących do kościoła rzymskokatolickiego, przetwarzamy je na potrzeby naszego kościoła również w ramach niniejszej strony internetowej bez obowiązku rejestracji tegoż zbioru co wynika bezpośrednio z art. 43 ust. 1 pkt 3 ustawy o ochronie danych osobowych.

POLITYKA PRYWATNOŚĆI

Strona naszej parafii wykorzystuje pliki cookie. Czym one dokładnie są i jak działają możesz dowiedzieć się klikając tutaj.

Wykorzystujemy pliki cookie w celu:

  • identyfikacji typu urządzenia, z którego korzystasz i dopasowania formy wyświetlanej na nim treści (dzięki temu, gdy korzystasz np. ze smarfona strona przyjmuje bardziej przyjazny, dla małego i dotykowego wyświetlacza, widok mobilny),
  • powiązania Twojej przeglądarki z loginem, z którego piszesz komentarze (byś nie musiał/a się logować za każdym razem, gdy zechcesz coś napisać),
  • tworzenia anonimowych statystyk pozwalających na analizowanie tego, w jaki sposób użytkownicy korzystają ze serwisu.

Autorzy strony parafialnej mogą podjąć próbę kontaktu z użytkownikiem tylko w przypadku, gdy samodzielnie i dobrowolnie udostępni mi on swoje dane kontaktowe. Oświadczamy również, iż nigdy nie sprzedajemy oraz nie udostępniamy osobom trzecim danych pozyskanych poprzez technologię cookie i inne działania związane z funkcjonowaniem strony.

Jeśli nie zgadzasz się na korzystanie z plików cookie wiążących Twoją przeglądarkę internetową z serwerem strony naszej parafii – zmień ustawienia przeglądarki internetowej, z której korzystasz na swoim komputerze lub innym urządzeniu używanym do przeglądania zasobów sieci internet. Jak to zrobić? Gdy korzystasz z Chrome zobacz tutaj, jeśli korzystasz z Firefox’a kliknij tutaj; jeśli korzystasz z Opery kliknij tutaj. Jeśli używasz innej przeglądarki, to poszukaj we wsparciu technicznym informacji na temat tego jak wyłączyć cookie samodzielnie. Pamiętaj, że wyłączenie cookie nie zmieni faktu, iż nadal będziesz mógł w pełni bezproblemowo korzystać z treści umieszczanych na stronie parafii w Kłecku.

Leave a Reply