Pożegnanie ks. Adama

„Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie krzyż”.

Decyzją księdza arcybiskupa Wojciecha Polaka, ksiądz Adam Piechowiak został przeniesiony do pracy w parafii  Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gnieźnie. Z tego powodu, 25 czerwca o godzinie 18.00 w naszym kościele, została odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której wszyscy wierni mogli podziękować księdzu Adamowi za jego trzyletnią posługę w parafii. Ksiądz Adam zwrócił się do zgromadzonych z podziękowaniem za czas posługi duszpasterskiej i prosił o pamięć oraz modlitwę w Jego intencji. Ksiądz Proboszcz jak również przedstawiciele wspólnot parafialnych i innych instytucji ciepłymi słowami pożegnali księdza Adama dziękując za jego służbę, niezwykłe zaangażowanie i młodzieńczy zapał.

Po Mszy Świętej w ogrodach plebanijnych były liczne podziękowania od parafian, pamiątkowe zdjęcia, pożegnalny tort, ciasta oraz coś bardziej konkretnego na ząb. My również składamy serdeczne Bóg zapłać za księdza obecność wśród nas, zaangażowanie, zapadające w pamięć homilie, a na dalszą służbę Panu Bogu i ludziom życzymy ks. Adamowi wszelkich błogosławieństw i opieki Matki Bożej.