Powróćmy, choć na chwilę! [zdjęcia]

4Z5B9674Wielu z nas w pamięci powraca do niezwykłych wydarzeń z życia naszej wspólnoty parafialnej. Ten rok 2015 zapowiada się już od samego początku bardzo ciekawie. Już na początku miesiąca stycznia wspólnie mieliśmy okazję do kolędowania z lokalnym zespołem Exterus oraz z Eleni.  Tuż po koncercie otrzymaliśmy tylko namiastkę materiału. A więc nastał czas, aby choć na chwilę wrócić do tamtych dni.

Dla wielu z nas 9 stycznia pozostanie na długo w pamięci. W piątkowy wieczór w naszym kościele kolędowała Eleni. Jest to znana polska piosenkarka, która ma bardzo bogatą historię swojego życia. Przez całe swoje życie składa ona świadectwo swojej wiary śpiewając wiele utworów kościelnych. Mieliśmy okazję wysłuchać pięknych kolęd w wykonaniu tejże gwiazdy polskiej estrady.

Choć minęło już trochę czasu, wielu z nas powraca do tego koncertu, wielu czeka na kolejne zdjęcia i z niecierpliwością odwiedza naszą stronę… A więc nadszedł ten czas, aby opublikować kolejne zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia naszej foto biblioteki.

Leave a Reply