Poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom komunijnym

Modlitwa jest rozmową z Bogiem, słuchaniem Go i zwracaniem się do Niego, czasem nawet i bez słów. W niektórych okresach naszego życia przychodzi ona nam łatwiej, a niekiedy jest czymś niezmiernie trudnym. Książeczka do nabożeństwa ma pomagać w odnalezieniu stosownej formy modlenia się w różnych okolicznościach życia.

Kolejna niedziela poświęcona dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po poświęceniu różańców, przyszedł czas na książeczki do nabożeństwa. Dzieci będą z nich korzystały, podczas rachunku sumienia, odmawiając modlitwy oraz w różnych innych potrzebach.

Z racji sytuacji jaka zaistniała z powodu pandemii odbyły się dwie Msze Święte. Pierwsza została odprawiona o godzinie 11.30, a sprawowała ją ks. Adam Piechowiak, natomiast druga, której przewodniczył ks. kan. Mirosław Kędzierski miała miejsce o godzinie 13.00.

Niech dziś poświęcone książeczki służą tym dzieciom długie lata.