Poświęcenie krzyża – Wilkowyja

Nabożeństwo majowe – Wilkowyja Osiedle

Ostatnie nabożeństwo, podczas którego zawierzyliśmy Maryi wszystkich mieszkańców.

Na zakończenie naszych rowerowych wyjazdów do figur i krzyży w naszej parafii, uczestniczyliśmy w uroczystości poświęcenia nowego krzyża we wsi Wilkowyja. Jest to wotum dziękczynne mieszkańców wioski za Nawiedzenie Matki Bożej w naszej parafii, oraz Nowennę po Nawiedzeniu. Poświęcenia dokonał ks. kan. Mirosław Kędzierski w asyście ks. Adama Piechowiaka.

Dziękujemy mieszkańcom za ciepłe przyjęcie i pyszny poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim wioskom naszej parafii za miłe przyjęcie, za każdy poczęstunek, a przede wszystkim za wspólną modlitwę. 

Dziękujemy wszystkim „kolarzom”, którzy przez te dziewięć dni wyruszali w drogę, aby wspólnie się modlić. Jesteście wspaniali.