Pomysł na wakacje dla dzieci i młodzieży 2020r.

Parafia organizuje ośmiodniowy wypoczynek wakacyjny na Warmii i Mazurach w dniach od 27.06 do 04.07.2020r. Baza noclegowa i żywieniowa dla grupy znajdować się będzie w ,,Ośrodku Wypoczynkowym Kołatek” w Olsztynku Kołatku, posiadającym bezpośredni dostęp do jeziora PLUSZNE. Podczas pobytu grupa będzie miała możliwość poznać bogatą historię tego regionu, a także zwiedzić miejsca pozwalające pogłębić wiedzę zdobytą w toku edukacji szkolnej. Będą to m.in.: Muzeum Budownictwa Ludowego, Multimedialne Muzeum Historii Olsztynka oraz Obozu Jenieckiego, Huta Szkła Artystycznego w Olsztynku, Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie, Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, Planetarium, Obserwatorium, Manufaktura Sztuki, Zamek Kapituły Warmińskiej – Muzeum Warmii i Mazur, Rejs statkiem po kanale ostródzko – elbląskim, Zamek w Nidzicy. Ponadto czas spędzony w tym miejscu pozwoli w sposób atrakcyjny dla dzieci i młodzieży zapoznać się z bogactwem fauny i flory tego regionu. Będzie się to dokonywało m.in. podczas licznych pieszych wędrówek, wycieczek, spływu kajakowego oraz gier i zabaw terenowych. Szczegółowy program pobytu zawiera również zabawy integracyjne oraz rozwijające umiejętność orientacji w terenie, ognisko itp. Koszt tego wyjazdu to 560PLN od os. W cenie zawarty jest: transport, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), opieka ratownika, przewodnik, bilety wstępu itp. Bliższe informacje i zapisy u ks. Bartka.

*ZAPISY DO DNIA 28.02.2020r. (włącznie) – DO DNIA 14.03.2020r. NALEŻY DOKONAĆ WPŁATY ZADATKU W WYSOKOŚCI 160PLN, BĘDĄCEGO POTWIERDZENIEM UCZESTNICTWA W WYJEŹDZIE I NIEPODLEGAJĄCEGO ZWROTOWI W PRZYPADKU REZYGNACJI!!!

*Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu wyjazdu.