Pójść, czy nie pójść?

Nie tylko maj, czy październik, ale także sierpień jest miesiącem poświęconym Matce Jezusa i naszej Matce. Liturgia Kościoła w tym czasie kilkakrotnie zaprasza nas do tego, aby jeszcze raz w swoim życiu przyjrzeć się Maryi, wsłuchać się w Jej pełne zawierzenia i oddania słowa, a także przytulić się do Jej matczynego serca. Niebawem wiele osób wyruszy w drogę do Częstochowy, aby nie tyle dać zadość tradycji, co przede wszystkim duchowo przybliżyć się do naszej Orędowniczki, Pośredniczki i Pocieszycieli. Jeżeli chcesz przeżyć tę niesamowitą przygodę odkrywania siebie i Boga, to nic straconego! Jest jeszcze szansa! Wystarczy tylko zgłosić się do Przewodnika grupy w naszym regionie, zapisać się, i … szykować wygodne buty na drogę. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu kontaktu, nie bój się zapytać, na pewno pomożemy. Poniżej umieszczamy ,,świeżo upieczony” hymn, który w tym roku będzie towarzyszył pielgrzymom naszej diecezji. Posłuchaj go, aby rozwiać wątpliwości, co do tego, czy iść, czy nie?