Podwórko NIVEA w naszym mieście?

Logo Konkursu „Podwórko NIVEA”Gmina Kłecko przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, którego celem jest budowa 40 rodzinnych miejsc zabaw na terenie całej Polski.

Takie podwórko może powstać, również w naszym miasteczku. Wystarczy codziennie odwiedzić stronę http://www.nivea.pl/podworko, lub kliknąć na jedną z poniższych grafik a zostaną Państwo przekierowani na stronę głosowania.

nivea

NIVEA ufunduje 40 placów zabaw, przygotowanych z myślą o całej rodzinie. Jest to inicjatywa, która ma łączyć pokolenia i być czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci.

podworkoNagrodzone będą lokalizacje, które zbiorą największą liczbę głosów internautów. Na dzień dzisiejszy Kłecko ma nieco ponad 350 głosów i zajmuje 552 miejsce. Aby znaleźć się w gronie 40 lokalizacji, które zostaną nagrodzone potrzebna jest znacznie większa ilość głosów. Zapraszamy więc do wspólnej zabawy i głosowania na nasze miasto. Głosować można do 31 maja.

  ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Leave a Reply