Po wieczną nagrodę do domu Pana w niebie …

Wczoraj wieczorem dotarła do nas smutna informacja o śmierci Siostry Rozalii Leosz (67 lat), służebniczki Maryi. Śp. Siostra Rozalia swoją wieloletnią posługą wpisała się również w naszą parafię, dlatego z bólem przyjęliśmy informację o Jej śmierci, która była zwieńczeniem długiej walki z chorobą. Wdzięcznym sercem obejmujemy Jej 42 lata wytrwałej służby Bogu i ludziom w zakonie, a szczególnie te lata służby, które spędziła pośród naszej wspólnoty parafialnej. Droga Siostro Rozalio, za Św. Pawłem pragniemy powtórzyć ,,w dobrych zawodach wystąpiłaś, bieg ukończyłaś i wiary ustrzegłaś”, zatem niech Dobry Bóg sam będzie dla Ciebie nagrodą. Amen!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 4 września 2017 roku w sanktuarium w Lubaszu według następującego porządku:

  • różaniec o godz. 12.30
  • Msza św. pogrzebowa o godz. 13.00
  • pogrzeb na cmentarzu parafialnym po Mszy św.