Pielgrzymka na Lubelszczyznę – Dzień 1 [zdjęcia]

DSCN6234W poniedziałek 20 czerwca wyruszyła z naszej parafii pielgrzymka na Lubelszczyznę i Zamojszczyznę. Przez 4 dni pątnicy pielgrzymują do różnych miejsc tamtego terenu. Jest już tradycją, że w okresie letnim pielgrzymki odbywają się po Polskich Sanktuariach. Staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym. A jak? To sam zobacz!

Dzień pierwszy. Dużo emocji, długa droga, wiele wyzwań i zmagań… Jednak warto, było wyjechać po północy, aby dotrzeć do samego Zamościa. Piękny i malowniczy rynek, katedra, trasa turystyczna bastionu VII – Nadszaniec wynagradza wszystko. Mimo zmęczenia na twarzach uczestników maluje się uśmiech.

Grupa pielgrzymów liczy 51 osób, których wyróżnia miłość do Boga i Polskiej ziemi. Pierwszy dzień zwiedzania to Zamość i Krasnobród. Sami zobaczcie, jak wyglądał I Dzień!

Leave a Reply