Pielgrzymka młodych do grobu św. Wojciecha – Jednym sercem.

indeks„Zanim zaczniesz marzyć o jutrze, pozwól zapytać się o dzisiaj, o stan twojego serca, czy ono jest czyste, czy jesteśmy jednego serca?”

W sobotę (25.04) wzorem lat ubiegłych młodzież z naszej parafii udała się na pielgrzymkę do grobu św. Wojciecha. Na pielgrzymi szlak wyruszyli w godzinach rannych, wraz z pielgrzymami z Wągrowca i Mieściska. Wśród pątników znalazło się też kilka osób z Czech.

Młodzież pielgrzymowała do Gniezna pod hasłem „Jednym sercem”. Hasło to nawiązuje bezpośrednio do programu przygotowującego młodych do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie.  Młodzi razem ze swoimi duszpasterzami spotkali się też na wspólnej modlitwie w piątkowy wieczór, która zakończyła się Apelem Jasnogórskim i śpiewem pieśni pielgrzymkowych.

https://www.facebook.com/parafiaklecko

Leave a Reply