Pielgrzymi nadziei w naszej parafii
1 sierpnia na pątniczy szlak ze Skrzatusza na Jasną Górę wyruszyła 43. Piesza Pielgrzymka Koszalińsko-Kołobrzeska. Po trzech dniach wędrówki ponad 200 pątników, niosących w sercach hasło tegorocznej pielgrzymki – „Pielgrzymi nadziei” – dotarło do naszej parafii.
Mieliśmy radość i zaszczyt gościć pielgrzymów, wspierając ich w trudzie umacniania i pogłębiania wiary. Wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa Apelowa stały się pięknym świadectwem żywej wspólnoty Kościoła. Dziękujemy Bogu za dar tego spotkania i doświadczenia pielgrzymiej wiary. Wszystkim pątnikom życzymy Bożego błogosławieństwa i siły na dalszą drogę ku duchowej stolicy naszej Ojczyzny – na Jasną Górę.
Fot. dzięki uprzejmości p. Ani W.














