Piękny jubileusz Pani Bronisławy

Należy Pani do pokolenia głęboko doświadczonego najnowszą historią Polski. Była Pani świadkiem wielu trudnych ale i doniosłych wydarzeń, które kształtowały kolejne pokolenia.   Mateusz Morawiecki

W dniu wczorajszym 20 stycznia 2021 roku nasza parafianka Pani Bronisława Pawlak obchodziła piękny jubileusz 100 lecia urodzin. W intencji Jubilatki została odprawiona Msza Święta. Pani Bronisława w Eucharystii uczestniczyła za pośrednictwem transmisji online, a komunię świętą przyjęła w domu z rąk księdza Proboszcza. Ksiądz Mirosław Kędzierski złożył życzenia w imieniu swoim i parafian.

Mimo panującej pandemii, przy zachowaniu reżimu sanitarnego u Jubilatki pojawili się goście. Była najbliższa rodzina, przedstawiciele władz samorządowych oraz przedstawiciele Niepublicznego Przedszkola Akademia Małego Odkrywcy.

Pani Bronisławie życzymy wielu łask Bożych na kolejne lata, zdrowia, radości i optymizmu. Niech kolejne dni wypełnia radość i pociecha z rodziny.